Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2006 yılında kurulan Alfa Gold Box faaliyetlerine Türkiye’de ve yurtdışında devam etmektedir. Müşterilerimize mücevher işlerindeki başarılarına katkıda bulunabilmek için en geniş çeşitli mücevher ambalajı seçeneklerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Hikayemiz:

Alfa gold box olarak ticaret hayatına 2006 yılında mücevher kutusu ithalatçısı ve toptancısı olarak başladık. Mütevazi başlangıcımızın ardından Türkiyedeki en büyük dağıtımcı/toptancı şirketlerden biri haline geldik. Zamanla imalat ve ihracat bölümlerini de bünyesine katmış bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Mevcut durumda markamıza özel ahşap, karton, deri, süet kumaş kutular ve karton çanta koleksiyonlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçları için daha fazla seçenek sunuyoruz.

Misyonumuz:

Alfa gold box olarak biz lüks ve güzelliğin isabetli paket seçimleri ile alıcıyı daha da etkileyebileceğine inanıyoruz. Bu kalite ve çeşide önem vermemizin sebebidir.

Vizyonumuz:

Dünyadaki sayılı mücevher ambalajı şirketleri arasına girmeyi hedefliyoruz.

Değerlerimiz:

Şirket olarak büyüdükçe, markamızı ve ticaret stratejilerimizi üzerine kuracağımız ilkeleri belirlemek daha da önem kazandı.

Bunlar esas aldığımız dokuz önemli değerlerimiz.

1.Hırslı ve tutkulu olmak
2.Alçak gönüllü olmak
3.Öğrenmeye ve büyümeye devam etmek
4.Güvenilir olmak
5.Maceracı, yaratıcı ve açık fikirli olmak
6.Pozitif takım ve aile ruhu oluşturmak
7.Değişimi kabullenmek ve kullanmak
8.İş felsefesi olarak dürüstlüğü seçmek
9.Müşteri odaklı olmak

Alfa gold box ailesi bütün ekibi ile birlikte yeni meydan okumalara hazırdır.